KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11809185
nr 1180 9185
Blandteknik
Anders Karlsson, monogramsignerad, påskrift a tergo, 1937, "Söndag" mm: 46x35
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 30 april 2018
kl 20:18:30
1.400 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr
2.600 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.400 kr
3.400 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
4.200 kr